مجله طراحی
مجله طراحی
سری محدود شراب منحصر به فرد

Echinoctius

سری محدود شراب منحصر به فرد این پروژه از بسیاری جهات بی نظیر است. این طرح می بایست شخصیت منحصر به فرد محصول مورد نظر را منعکس کند - شراب نویسنده انحصاری. علاوه بر این ، نیاز به برقراری معنای عمیق در نام محصول وجود دارد - فوق العاده ، ثبات ، تضاد بین شب و روز ، سیاه و سفید ، باز و مبهم. این طرح قصد داشت تا راز پنهان در شب را منعکس کند: زیبایی آسمان شب که خیلی ما را متحیر می کند و معما عارف که در صورت های فلکی و زودیاک پنهان است.

نام پروژه : Echinoctius, نام طراحان : Valerii Sumilov, نام مشتری : SHUMI LOVE DESIGN (TM).

Echinoctius سری محدود شراب منحصر به فرد

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.