مجله طراحی
مجله طراحی
میز ارگانیک

Lunartable

میز ارگانیک الهام بخش قطعه طراحی از Apollo Lunar Spider گرفته شده است. بنابراین ، نام جدول قمری وجود دارد. عنکبوت Lunar نمادی از مهندسی انسانی ، نوآوری ها و فناوری است. عنکبوت Apollo اشکال ارگانیک ندارد. با این حال آن را از سازندگان ارگانیک مانند لوبیا انسان می آید. طراحی ارگانیک و به دنبال آن نوآوری ها و فناوری ، کارایی و ارگونومی نماد سه پایه مهم معماری و طراحی است. بنابراین ، جدول قمری دارای ساختار سه پا است.

نام پروژه : Lunartable, نام طراحان : Georgi Draganov, نام مشتری : GD ArchiDesign.

Lunartable میز ارگانیک

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.