مجله طراحی
مجله طراحی
مجموعه نمایش ساعت

TTMM (after time)

مجموعه نمایش ساعت ttmm مجموعه برنامه های ساعت مچی را ارائه می دهد ، که برای ساعت های هوشمند با نمایشگرهای سیاه و سفید 144 8 144 پیکسلی مانند Pebble و Kreyos طراحی شده است. در اینجا 15 مدل از برنامه های تماشایی ساده ، زیبا و زیبا را مشاهده خواهید کرد. از آنجا که آنها از انرژی خالص ساخته شده اند ، آنها بیشتر شبیه ارواح هستند تا چیزهای واقعی. این ساعت ها اقتصادی ترین و سازگار با محیط زیست هستند که تاکنون وجود داشته است.

نام پروژه : TTMM (after time), نام طراحان : Albert Salamon, نام مشتری : TTMM (after time).

TTMM (after time) مجموعه نمایش ساعت

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.