مجله طراحی
مجله طراحی
رستوران

Lohas

رستوران پیشخوان شورش به ضرب و شتم شهری. این پایگاه در یک تقاطع ترافیکی شلوغ واقع شده است. برنامه کلی فضایی با هدف ایجاد یک سرعت آرام و تسویه حساب شده ، گویی باعث می شود زمان برای کند شدن و در این زندگی سریع شهری هر لحظه از اینجا و اکنون لذت ببریم. فضای باز ، همانطور که شکل می گیرد ، از طریق برنامه ریزی متوسط ، فضای را بر اساس ویژگی های مختلف تقسیم می کند. صفحه های شبیه به حالت توتم به فضای مکانی دلپذیر و مهربانی اضافه می کنند.

نام پروژه : Lohas, نام طراحان : Yu-Wen Chiu (Vita), نام مشتری : Yuan King International Interior Design Co., Ltd.

Lohas رستوران

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

مصاحبه طراحی روز

مصاحبه با طراحان مشهور جهان.

آخرین مصاحبه ها و گفتگوهای مربوط به طراحی ، خلاقیت و نوآوری بین روزنامه نگار طراحی و طراحان ، هنرمندان و معماران مشهور جهان را بخوانید. جدیدترین پروژه های طراحی و طرح های برنده جایزه توسط طراحان ، هنرمندان ، معماران و مبتکران معروف را ببینید. بینش های جدیدی درباره خلاقیت ، نوآوری ، هنر ، طراحی و معماری کشف کنید. در مورد فرآیندهای طراحی طراحان عالی اطلاعات کسب کنید.