مجله طراحی
مجله طراحی
رستوران

Lohas

رستوران پیشخوان شورش به ضرب و شتم شهری. این پایگاه در یک تقاطع ترافیکی شلوغ واقع شده است. برنامه کلی فضایی با هدف ایجاد یک سرعت آرام و تسویه حساب شده ، گویی باعث می شود زمان برای کند شدن و در این زندگی سریع شهری هر لحظه از اینجا و اکنون لذت ببریم. فضای باز ، همانطور که شکل می گیرد ، از طریق برنامه ریزی متوسط ، فضای را بر اساس ویژگی های مختلف تقسیم می کند. صفحه های شبیه به حالت توتم به فضای مکانی دلپذیر و مهربانی اضافه می کنند.

نام پروژه : Lohas, نام طراحان : Yu-Wen Chiu (Vita), نام مشتری : Yuan King International Interior Design Co., Ltd.

Lohas رستوران

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.