مجله طراحی
مجله طراحی
گوشواره

Reflection

گوشواره من کی هستم؟ این سؤالی است که ما کل زندگی را در نظر خواهیم گرفت. این سؤال اصلی ترین طراحی ما بوده است. این گوشواره ها مانند بازتاب صورت شما هستند و شاید شخصی ترین گوشواره هایی باشد که می توانید داشته باشید.همچنین این گوشواره ها می توانند باشند مثالی که در این پروژه یکی از پروفایل های گوشواره ای توسط جان لنون طراحی شده است که هرگز فکر و احساس و چهره او را فراموش نمی کند.

نام پروژه : Reflection, نام طراحان : Zohreh Hosseini, نام مشتری : MICHKA DESIGN.

Reflection گوشواره

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.