مجله طراحی
مجله طراحی
پوستر

50s news-gift paper

پوستر بازگشت به روزهایی که خرده فروشان در سنگاپور از روزنامه برای بسته بندی کالاها استفاده می کردند ، این مقاله هدیه ای با الهام از دهه 1950 باعث به وجود آمدن خاطرات نوستالژیک آن روزها می شود. آن اخبار اصلی و داستانهای برتر از دهه 1950 نیز منبع هویتی جالبی را تشکیل می دهند و به نسل جوان کمک می کنند تا حال و گذشته را به گذشته پیوند دهند. تایپوگرافی پر جنب و جوش چینی که در بالای روزنامه های قدیمی به کار رفته است ، ترکیبی از سنتی و معاصر را ایجاد می کند ، در عین حال جذابیتی کاملاً تازه و بسته بندی هدیه ای مناسب برای هر مناسبت ایجاد می کند. همچنین می توانند به صورت پوستر نمایش داده شوند.

نام پروژه : 50s news-gift paper, نام طراحان : Jesvin Yeo, نام مشتری : Chinatown Business Association.

50s news-gift paper پوستر

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.