مجله طراحی
مجله طراحی
دستشویی

Angle

دستشویی دستشویی های زیادی با طراحی عالی در جهان وجود دارد. اما ما پیشنهاد می کنیم در این مورد از زاویه ای جدید مشاهده کنیم. ما می خواهیم فرصتی برای لذت بردن از روند استفاده از سینک بگذاریم و جزئیات لازم و غیر زیبایی را به عنوان سوراخ تخلیه مخفی کنیم. "زاویه" طرحی لاکونیک است که در آن تمام جزئیات برای استفاده راحت و نظافت سیستم مورد نظر قرار گرفته است. در حین استفاده از آن ، سوراخ تخلیه را مشاهده نمی کنید ، همه چیز به نظر می رسد که اگر آب به سادگی از بین می رود. این اثر ، با یک توهم نوری توسط یک مکان خاص از سطوح سینک حاصل می شود.

نام پروژه : Angle, نام طراحان : Grigoriy Malitskiy and Maria Malitskaya, نام مشتری : ARCHITIME design group.

Angle دستشویی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.