مجله طراحی
مجله طراحی
نورافکن ، لامپ داخلی

Zen

نورافکن ، لامپ داخلی ذن یک نورافکن جدید و کاملاً قابل تنظیم است که نیازهای فنی مشتریان را برآورده می کند و علاوه بر آن زیبایی زیبایی یک قطعه معتبر از طراحی داخلی را نیز فراهم می کند. ذن یکی از کوچکترین نورهای لامپ در بازار است. بنابراین ، ZEN در محیط هایی که نصب می شود ، بدون ایجاد تولید و تهاجمی ، بسیار بهتر انجام می شود. این نیز به دست می آید ، با قابلیت تنظیم بسیار زیادی با رنگ ها ، چوب های طبیعی ، و غیره. طراحی ذن بر اساس فرم های بی موقع ، جهت گیری به کارایی و سادگی ، شکار برای زیبایی پایدار ، آرام و بدون ظاهر صورت می گیرد.

نام پروژه : Zen, نام طراحان : Rubén Saldaña Acle, نام مشتری : Arkoslight.

Zen نورافکن ، لامپ داخلی

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.