مجله طراحی
مجله طراحی
نمایشگاه طراحی / فروش

dieForm

نمایشگاه طراحی / فروش این هم طراحی و هم مفهوم عملیاتی جدید است که نمایشگاه "dieForm" را بسیار ابتکاری می کند. تمام محصولات نمایشگاه ویترین به صورت فیزیکی در معرض نمایش هستند. بازدیدکنندگان نه از طریق تبلیغات و نه کارمندان فروش از این محصول منحرف می شوند. اطلاعات اضافی در مورد هر محصول را می توان در نمایشگرهای چندرسانه ای یا از طریق کد QR در سالن نمایش مجازی (برنامه و وب سایت) یافت ، جایی که می توان محصولات را نیز در محل سفارش داد. این مفهوم اجازه می دهد تا ضمن تأکید بر محصول به جای مارک ، طیف مهیج از محصولات را به نمایش بگذاریم.

نام پروژه : dieForm, نام طراحان : Gessaga Hindermann GmbH, نام مشتری : Stilhaus G, Rössliweg 48, CH-4852 Rothrist.

dieForm نمایشگاه طراحی / فروش

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.