مجله طراحی
مجله طراحی
سنجاق سینه

The Sunshine

سنجاق سینه ویژگی این جواهرات این است که در اینجا از یک شکل پیچیده سنگی بزرگ استفاده شده است که روی قاب نامرئی (هوا) تنظیم شده است. نمای طراحی جواهرات فقط سنگ هایی را که فن آوری مونتاژ مخفی است باز می کند. این سنگ توسط دو قطعه ثابت و بی پرده و صفحه نازک که با الماس پخش شده است ، نگه داشته می شود. این صفحه پایه و اساس تمام بروچس های ساختار پشتیبان است. آن را نگه می دارد و سنگ دوم. کل ترکیب پس از سنگ زنی اصلی پیچیده امکان پذیر شد.

نام پروژه : The Sunshine, نام طراحان : Victor A. Syrnev, نام مشتری : Uvelirnyi Dom VICTOR.

The Sunshine سنجاق سینه

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.