مجله طراحی
مجله طراحی
انگشتر

The Empress

انگشتر سنگ زیبایی خارق العاده - پیروپ - ذات آن جلوه و عظمت را به ارمغان می آورد. این زیبایی و خاصیت سنگی است که تصویر را نشان می دهد ، که برای دکوراسیون آینده در نظر گرفته شده است. نیاز به ایجاد یک قاب منحصر به فرد برای سنگ وجود داشت که او را به هوا منتقل می کرد. این سنگ فراتر از فلز نگهدارنده آن کشیده شد. این فرمول شور و شعور و نیروی جذاب است. حفظ مفهوم کلاسیک ، حمایت از درک مدرن جواهرات مهم بود.

نام پروژه : The Empress, نام طراحان : Victor A. Syrnev, نام مشتری : Uvelirnyi Dom VICTOR.

The Empress انگشتر

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.