مجله طراحی
مجله طراحی
نوشیدن قهوه و نعلبکی

LOA Coffee Cup

نوشیدن قهوه و نعلبکی نوشیدن قهوه آغاز روز، به بهانه برای جلسات است و تعریف از پایان ناهار، فراموش نکنید که برای برخی نشان دهنده آغاز ساعات طولانی کار و مطالعه است. زندگی، کار و سرگرمی فضاها و فعالیت هایی است که با عمل به قهوه نوشیدن در ارتباط می باشد. به همین دلیل است که طراحی از فنجان است یک هواپیما پیوسته در نظر دارد به اتخاذ روش "اریگامی" را به عنوان بیان مورفولوژیکی.

نام پروژه : LOA Coffee Cup, نام طراحان : JOSUÉ RIVERA GANDÍA, نام مشتری : Josué Rivera Gandîa.

LOA Coffee Cup نوشیدن قهوه و نعلبکی

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.