مجله طراحی
مجله طراحی
کنترل از راه دور

STILETTO

کنترل از راه دور RC Stiletto یک ریموت کنترل است که به کمک حسگرهای ژیرو کار می کند. همراهان طراحی با جزییات ظریف تلویزیونهای سطح بالا جدید. فرم باریک استیلتو شبیه یک چوب جادویی است. جزئیات آن به عنوان پوشش پایین با لمس نرم و فرم خمیده نگهدارنده نگهدارنده ای راحت برای کاربر است. قسمت لوازم آرایشی در قسمت بالای ریموت دکمه ها را جمع می کند و یک نقطه تمرکز را برای کاربر ایجاد می کند ، همچنین یک زمینه شخصی سازی ایجاد می کند. پوشش آنها بازخورد چرخش را نشان می دهد.

نام پروژه : STILETTO, نام طراحان : Vestel ID Team, نام مشتری : Vestel Electronics Co..

STILETTO کنترل از راه دور

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.