مجله طراحی
مجله طراحی
لامپ

sa.de01

لامپ سارا Dehandschutter اشکال ارگانیکی را ایجاد می کند که به سختی می توانست روی کاغذ طراحی شود ، زیرا مستقیماً از خواص مواد حاصل می شود. پارچه کشیده شده روی میله خمیده باعث شکل ظاهری طبیعی و ظریف می شود. به دلیل شکل نامتقارن آن ، از هر نظر متفاوت است ، و این نشان دهنده حرکت مداوم است. گلابی در قالب ، در گچ تقویت شده تولید می شود. نور از سطح داخلی مات و سفید مات منعکس شده و باعث ایجاد یک chiaroscuro تیتیلینگ می شود و شکل بسیار مسلط را برجسته می کند. لامپ توسط یک نوار فلزی به حالت تعلیق در آمده است که فرم را به حالت تعادل نگه می دارد

نام پروژه : sa.de01, نام طراحان : Sarah Dehandschutter, نام مشتری : Sarah Dehandschutter.

sa.de01 لامپ

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.