مجله طراحی
مجله طراحی
مسواک تعامل

TTONE

مسواک تعامل TTone یک مسواک تعاملی برای کودکان است که موسیقی را بدون باتری های سنتی پخش می کند. TTone انرژی جنبشی حاصل از عمل مسواک زدن را ضبط می کند. هدف این است که مسواک زدن برای کودک جالب تر شود ، در عین حال عادات بهداشتی سالم دندان نیز ایجاد می شود. موسیقی از قلم مو تعویض می شود ، هنگامی که قلم مو را تعویض کنید ، آهنگ جدیدی را به همراه برس جدید دریافت می کنید. موسیقی کودک را سرگرم می کند و آنها را به مسواک زدن درست در زمان تشویق می کند ، ضمن اینکه به والدین این امکان را می دهد که بدانند فرزندشان زمان مسواک زدن را تمام کرده است یا نه.

نام پروژه : TTONE, نام طراحان : Nien-Fu Chen, نام مشتری : Umeå Institute of Design .

TTONE مسواک تعامل

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.