مجله طراحی
مجله طراحی
بازسازی خلاق

Redefinition

بازسازی خلاق مختصراً این پروژه ، نگه داشتن فضای کوهستان بود ، بدون آنکه از یادآورهای روستایی معمول معمول مسکونی کوهستان نشر شود. این کار نوسازی یک خانه معمولی کوهستانی را در بر داشت. همه چیز در سایت ساخته می شود ، با استفاده از مواد اولیه فلز ، چوب کاج و سنگ معدنی ، نیروی انسانی و تخصص. ایده اصلی این بود که اجازه دهید اشیاء پس از دستیابی به مالکان و استفاده از آنها ، ارزش و احساساتی را پیدا کنند و همچنین با قدرت تحول بخش در ذهن خود طراحی کنند.

نام پروژه : Redefinition, نام طراحان : Helen Brasinika, نام مشتری : BllendDesignOffice.

Redefinition بازسازی خلاق

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.