مجله طراحی
مجله طراحی
مقیاس کوچک اداری

Conceptual Minimalism

مقیاس کوچک اداری طراحی داخلی به یک مینیمالیسم زیبایی شناختی و در عین حال کاربردی تبدیل نشده است. فضای طرح باز توسط خطوط تمیز ، دهانه های لعاب بزرگ که اجازه می دهد مقدار زیادی از نور روز طبیعی در داخل وجود داشته باشد ، باعث می شود خط و هواپیما به عناصر اساسی ساختاری و زیبایی شناسی تبدیل شوند. عدم وجود زاویه های مناسب ، نیاز به اتخاذ منظره پویاتر از فضا را تعیین می کند ، در حالی که انتخاب یک پالت رنگ روشن همراه با تنوع متریال و بافت ، فضای و وحدت عملکرد را امکان پذیر می کند. پایان های بتونی ناتمام از دیوارها بالا می روند تا تضادی بین سفید نرم و خاکستری خشن اضافه شود.

نام پروژه : Conceptual Minimalism, نام طراحان : Helen Brasinika, نام مشتری : BllendDesignOffice.

Conceptual Minimalism مقیاس کوچک اداری

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.