مجله طراحی
مجله طراحی
بلندگو فعال

db60

بلندگو فعال بلندگو فعال db60 برای کاربران دستگاه های تلفن همراه واقعاً طراحی شده است. سبک بلندگو db60 مبتنی بر میراث و سادگی زبان طراحی نوردیک است. سهولت استفاده در شکل اصلی و خصوصیات مینیمالیستی منعکس می شود. بلندگو فاقد دکمه است و طراحی تمیز آن را برای نصب در هر کجا که صدای عالی لازم باشد مناسب می کند. db60 در مرز صوتی خانگی و طراحی داخلی قرار دارد.

نام پروژه : db60, نام طراحان : DNgroup Design Team, نام مشتری : DNgroup.

db60 بلندگو فعال

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.