مجله طراحی
مجله طراحی
ماوس رایانه

Snowball

ماوس رایانه گلوله برفی به گونه ای معکوس در رابطه با استفاده معمولی از ماوس طراحی شده است. دستگاه دارای یک فرم ساده و در عین حال چشم نواز است که با یک واحد فرماندهی منحصر به فرد تکمیل می شود ، می تواند به صورت مورد جایگزین و گزینه های رنگ واحد فرمان و همچنین کارکردهای مختلفی که از طراحی و اصل کار بهره می برند ، سفارشی سازی شود. Snowball با داشتن یک سیستم داخلی تعبیه شده با دو ردیاب نوری ، سطح آن را در دو هواپیما عمود دنبال می کند. این قابلیت استفاده از نرم افزار را به طور کامل سفارشی می کند.

نام پروژه : Snowball, نام طراحان : Hakan Orel, نام مشتری : .

Snowball ماوس رایانه

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

افسانه طراحی روز

طراحان افسانه ای و آثار برنده جایزه آنها.

Design Legends طراحان بسیار مشهوری هستند که با طراحی های خوب جهان ما را به مکانی بهتر تبدیل می کنند. طراحان افسانه ای و طرح های خلاقانه محصولات خود ، آثار هنری اصلی ، معماری خلاق ، طرح های مد برجسته و استراتژی های طراحی را کشف کنید. از کارهای طراحی اصلی طراحان ، هنرمندان ، معماران ، مبتکران و برندهای مختلف در سراسر جهان لذت ببرید و اکتشاف کنید. از طرح های خلاقانه الهام بگیرید.