مجله طراحی
مجله طراحی
کمد لباس چند منظوره

Shanghai

کمد لباس چند منظوره کمد لباس چند منظوره "شانگهای". الگوی جلو و شکل لاکونیک به عنوان "دیوار تزئینی" عمل می کنند ، و این امر باعث می شود تا کمد لباس را به عنوان یک عنصر تزئینی درک کنید. سیستم "همه فراگیر": شامل مکان های ذخیره سازی با حجم های مختلف است. میزهای داخلی تختخواب داخلی که بخشی از جلوی کمد است که با یک فشار پیش ساخته باز و بسته می شود. 2 لامپ داخلی ساخته شده در لامپ که از حجم قابل توجهی در دو طرف تخت پنهان شده اند. قسمت اصلی کمد از یک تکه چوبی به شکل کوچک ساخته شده است. از 1500 قطعه كمپا و 4500 قطعه بلوط سفید شده تشکیل شده است.

نام پروژه : Shanghai, نام طراحان : Julia Subbotina, نام مشتری : Julia Subbotina.

Shanghai کمد لباس چند منظوره

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.