مجله طراحی
مجله طراحی
روشنایی داخلی

Jordan Apotheke

روشنایی داخلی لامپ های کاربردی با پشتیبانی از معماری رسا در فضای داخلی داروخانه ، از نظر ظاهری کاملاً چشمگیر هستند و به جای طراحی وسایل جانبی خود ، توجه خود را به تأثیر نورشان جلب می کنند. چراغ های روشنایی اساسی یا در لامپ های آویز هستند که شکل مبلمان را ردیابی می کنند یا در کناره های سقف معلق نصب شده اند و آن را تا حد امکان از نورهای زیر دور نگه می دارند. بنابراین ، کاربران می توانند بر روی نور نوری که از طریق داروخانه منتهی می شود ، متشکل از کاشی های دارای نور پس زمینه RGB-LED که مطابق با رنگ پیشخوان های دارای نور پس زمینه بصورت پویا است ، متمرکز شوند.

نام پروژه : Jordan Apotheke, نام طراحان : Conceptlicht GmbH, نام مشتری : Conceptlicht GmbH.

Jordan Apotheke روشنایی داخلی

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.