مجله طراحی
مجله طراحی
طراحی بسته بندی آدامس

ZEUS

طراحی بسته بندی آدامس طرح های بسته بندی برای آدامس. مفهوم این طرح ها "تحریک حساسیت" است. اهداف محصولات در دهه بیست و یک سالگی مردان هستند و این طرح های خلاقانه به آنها کمک می کند تا محصولات را بطور غریزی در فروشگاه ها انتخاب کنند. تصاویر اصلی بیانگر دیدنی جهان از پدیده طبیعی است که به هر طعم مربوط می شود. THUNDER SPARK برای داشتن رایحه ای رایج و برقی ، SNOW STORM برای انجماد و طعم خنک کننده قوی و RAIN SHOWER برای طعم و مزه مرطوب ، آبدار و آبکی.

نام پروژه : ZEUS, نام طراحان : Yoichi Kondo, نام مشتری : LOTTE CO.,LTD..

ZEUS طراحی بسته بندی آدامس

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.