مجله طراحی
مجله طراحی
خانه مسکونی

Iwan Residence

خانه مسکونی این پروژه اقامتی لوکس در بازار است که توسط یک مشتری با علاقه وافری به طراحی های مدرن و برجسته و در عین حال محبت عمیق به فریبنده اسلامی فریبنده تعلق دارد. این فرصتی برای پیاده سازی یک هدف و آرزوی طولانی مدت مورد نظر برای ادغام این دو سبک متنوع و حفظ احساس ناآگاهانه و آگاهی از همجوشی بین این مضامین بود. این بیشتر شبیه به درهم آمیختگی دنیاهای مختلف ، جهان ، ایدئولوژی و دوره های مختلف است - تصاویر ذهنی علمی تخیلی از کاخ تاریخی 1000 شب که تحت یک چهره عظیم به بیست و یکمین هاله آینده گرایانه منتقل می شود.

نام پروژه : Iwan Residence, نام طراحان : Dalia Sadany, نام مشتری : Dezines Dalia Sadany Creations.

Iwan Residence خانه مسکونی

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.