مجله طراحی
مجله طراحی
لامپ

Tako

لامپ تاکو (اختاپوس به زبان ژاپنی) یک لامپ میز است که از غذاهای اسپانیایی الهام گرفته شده است. این دو پایه صفحه های چوبی را یادآور می شوند که در آن "pulpo a la gallega" سرو می شود ، در حالی که شکل آن و باند الاستیک یک بنتو ، جعبه سنتی ناهار ژاپنی را برانگیخته است. قطعات آن بدون پیچ مونتاژ شده است و باعث می شود کنار هم قرار گیرد. بسته بندی در قطعات نیز هزینه های بسته بندی و ذخیره سازی را کاهش می دهد. مفصل لامپهای پلیمری انعطاف پذیر در پشت باند الاستیک پنهان است. سوراخ های حفر شده روی پایه و قطعات بالا باعث می شوند جریان هوای لازم برای جلوگیری از گرمای بیش از حد فراهم شود.

نام پروژه : Tako, نام طراحان : Maurizio Capannesi, نام مشتری : .

Tako لامپ

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.