مجله طراحی
مجله طراحی
لیزر دندانپزشکی

LiteTouch™

لیزر دندانپزشکی LiteTouch ™ یک لیزر دندانپزشکی Erbium: YAG (طول موج 2940 نانومتر) برای درمان بافت های سخت و نرم است. طول موج Erbium: YAG به خوبی در مولکولهای اشتها آور آب و هیدروکسیل جذب می شود ، که دندان ها و استخوان ها را می سازند و بنابراین بیشتر در انواع مختلفی از کاربردهای بافت سخت و نرم کاربرد دارند. LiteTouch ™ با استفاده از فناوری لیزر در داخل هندپیک ، دقت و قدرت بی سابقه ای را به همراه دارد ، هیچ محدودیتی ارگونومیکی ندارد ، میکرو جراحی و توانایی های عملیاتی غیر تهاجمی را همزمان با تقویت دندانپزشکی پیشگیرانه فراهم می کند.

نام پروژه : LiteTouch™, نام طراحان : Light Instruments Ltd., نام مشتری : Light Instruments Ltd (Syneron Dental Lasers).

LiteTouch™ لیزر دندانپزشکی

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.