مجله طراحی
مجله طراحی
جعبه پلاستیکی Hi-Fi

Calliope

جعبه پلاستیکی Hi-Fi هدف نهایی جدول چرخش Hi-Fi ایجاد مجدد خالص ترین و بدون آلودگی صداها است. این ذات صدا هم پایانه و هم مفهوم این طرح است. این محصول دست ساز زیبایی مجسمه ای از صدا است که صدا را تولید می کند. به عنوان یک تورنتو یکی از بهترین عملکردهای برجسته توربین های Hi-Fi است و این عملکرد بی نظیر با جنبه های طراحی و فرم منحصر به فرد خود نشان داده و تقویت می شود. پیوستن به فرم و عملکرد در یک اتحادیه معنوی برای مظهر کردن صندوقچه Calliope.

نام پروژه : Calliope, نام طراحان : Deniz Karasahin, نام مشتری : Calliope Audio.

Calliope جعبه پلاستیکی Hi-Fi

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.