مجله طراحی
مجله طراحی
گردنبند

Scar is No More a Scar

گردنبند این طرح داستانی دردناک چشمگیر در پشت آن دارد. این الهام از جای زخم شرم آور و فراموش نشدنی من بر بدن من الهام گرفته بود که در زمان 12 سالگی توسط آتش بازی های قوی سوخته بود. پس از تلاش برای پوشاندن آن با خال کوبی ، خال کوبی به من هشدار داد که پوشاندن ترس از این بدتر خواهد بود. هر کس جای زخم دارد ، هر کس داستان یا تاریخ دردناک فراموش نشدنی خود را دارد ، بهترین راه حل برای درمان این است که یاد بگیرید چگونه با آن روبرو شوید و به سختی بر آن غلبه کنید نه اینکه بپوشانید یا سعی کنید از آن فرار کنید. بنابراین ، امیدوارم افرادی که جواهرات من را می پوشند ، بتوانند احساس قوی تر و مثبت کنند.

نام پروژه : Scar is No More a Scar , نام طراحان : Isabella Liu, نام مشتری : School of jewellery, Birmingham City University.

Scar is No More a Scar  گردنبند

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.