مجله طراحی
مجله طراحی
میز ورودی

organica

میز ورودی ORGANICA تصویری فلسفی Fabrizio از هر سیستم آلی است که در آن همه قسمتها به هم پیوسته اند تا وجود داشته باشد. این طرح مبتنی بر پیچیدگی بدن انسان و پیش تصور انسان بود. بیننده به یک سفر متعالی منتهی می شود. درگاه این سفر دو شکل چوبی عظیم است که به عنوان ریه درک می شوند ، سپس یک شافت آلومینیومی با اتصال دهنده هایی که شبیه به ستون فقرات است. بیننده می تواند میله های پیچ خورده را پیدا کند که به نظر می رسد مانند شریان ها ، شکلی که می توان به عنوان یک اندام تعبیر کرد و فینال یک شیشه قالب زیبا ، قوی اما شکننده ، درست مانند پوست انسان است.

نام پروژه : organica, نام طراحان : Fabrizio Constanza, نام مشتری : fabrizio Constanza.

organica میز ورودی

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.