مجله طراحی
مجله طراحی
میز قهوه

Catena

میز قهوه یک میز قهوه شامل چهار میز جانبی بود. قرار گرفتن غیرمعمول میزهای جانبی شکل L از میز قهوه را تشکیل می دهد که یک شکل اصلی برای میزهای قهوه است. برای استفاده از جداول به عنوان قهوه یا میز کنار نیازی به تلاش اضافی نیست ، فقط باید میزهای جانبی را به شکل L بیاورید. عناصر تحمل بار در هر میز جانبی با استفاده از ترکیب متفاوت از یک شکل یکسان شکل می گیرد. این شکل ساده ، مستطیل با لبه دایره ای نیز شکل هر یک از میزهای قهوه است ، بنابراین فرم هر یک از میزهای جانبی و میز کافه متفاوت است اما مرتبط است.

نام پروژه : Catena, نام طراحان : Ayça Sevinç Tatlı, نام مشتری : .

Catena میز قهوه

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.