مجله طراحی
مجله طراحی
میز ، صندلی

Hoek af

میز ، صندلی "Hoek af" به معنای واقعی کلمه به انگلیسی ترجمه شده به معنای "گوشه گم شدن" است ، اما وقتی می گویید کسی هلندی گوشه ای را از دست می دهد ، به این معنی است که آنها کمی دیوانه هستند. من در حالی که داشتم به دوستی که «گوشه ای از دست نمی داد» به این حرف ها فکر می کردم ، برای من آشکار شد که اگرچه او گوشه ای را از دست می دهد اما در واقع جالب تر است. و از آنجایی که به من ضربه زد ، اگر یک مربع بریزید و یک گوشه را قطع می کنید ، دو گوشه جدید ایجاد می شود ، به این معنی که به جای اینکه چیزی را از دست بدهید ، چیزی پیروز می شود. هر قطعه "hoek af" یک کرنر از دست داد اما دو گوشه و دو پا به دست آورد.

نام پروژه : Hoek af, نام طراحان : David Hoppenbrouwers, نام مشتری : David Hoppenbrouwers.

Hoek af میز ، صندلی

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

مصاحبه طراحی روز

مصاحبه با طراحان مشهور جهان.

آخرین مصاحبه ها و گفتگوهای مربوط به طراحی ، خلاقیت و نوآوری بین روزنامه نگار طراحی و طراحان ، هنرمندان و معماران مشهور جهان را بخوانید. جدیدترین پروژه های طراحی و طرح های برنده جایزه توسط طراحان ، هنرمندان ، معماران و مبتکران معروف را ببینید. بینش های جدیدی درباره خلاقیت ، نوآوری ، هنر ، طراحی و معماری کشف کنید. در مورد فرآیندهای طراحی طراحان عالی اطلاعات کسب کنید.