مجله طراحی
مجله طراحی
میز ، صندلی

Hoek af

میز ، صندلی "Hoek af" به معنای واقعی کلمه به انگلیسی ترجمه شده به معنای "گوشه گم شدن" است ، اما وقتی می گویید کسی هلندی گوشه ای را از دست می دهد ، به این معنی است که آنها کمی دیوانه هستند. من در حالی که داشتم به دوستی که «گوشه ای از دست نمی داد» به این حرف ها فکر می کردم ، برای من آشکار شد که اگرچه او گوشه ای را از دست می دهد اما در واقع جالب تر است. و از آنجایی که به من ضربه زد ، اگر یک مربع بریزید و یک گوشه را قطع می کنید ، دو گوشه جدید ایجاد می شود ، به این معنی که به جای اینکه چیزی را از دست بدهید ، چیزی پیروز می شود. هر قطعه "hoek af" یک کرنر از دست داد اما دو گوشه و دو پا به دست آورد.

نام پروژه : Hoek af, نام طراحان : David Hoppenbrouwers, نام مشتری : David Hoppenbrouwers.

Hoek af میز ، صندلی

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.