مجله طراحی
مجله طراحی
استودیوی طراحی با گالری

PARADOX HOUSE

استودیوی طراحی با گالری خانه پارادوکس با ایجاد یک انبار در سطح شکاف و استودیو طراحی چندرسانه ای شیک ، تعادل کاملی بین عملکرد و سبک پیدا می کند ، در حالی که منعکس کننده سلیقه و شیوه زندگی بی نظیر از صاحب آن است. این یک استودیوی طراحی چندرسانه ای قابل توجه با خطوط تمیز و زاویه ای ایجاد کرد که یک جعبه شیشه ای با رنگ زرد برجسته را روی تیزر نشان می دهد. شکل ها و خطوط هندسی مدرن و هیجان انگیز است اما با طعم و مزه انجام می شود تا از یک فضای کاری منحصر به فرد اطمینان حاصل شود.

نام پروژه : PARADOX HOUSE, نام طراحان : Catherine Cheung, نام مشتری : .

PARADOX HOUSE استودیوی طراحی با گالری

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.