مجله طراحی
مجله طراحی
مرکز پزشکی

Neo Derm The Center

مرکز پزشکی این طراحی برای طنین انداز کردن موضوع خطوط طراحی شده است ، و نکات برجسته رنگ آهک فقط برای نشان دادن خلاصه طراحی زیبا و پرانرژی برای این مرکز مراقبت از پوست کافی است. پرتوهای خطوط سفید در سراسر سقف سفید در حال اجرا هستند و با پویایی به فضای اطراف می روند. منطقه آرامش در مجاورت پذیرایی بر روی آهک رنگی با رنگ آهک از مبلمان تا فرش قرار گرفته است که با نمای کلی بندر ویکتوریا ، بر مارک جوان و جوان سازی جوان تأکید می کند.

نام پروژه : Neo Derm The Center, نام طراحان : Danny Chan, نام مشتری : Beige Design Limited.

Neo Derm The Center مرکز پزشکی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.