مجله طراحی
مجله طراحی
دستگاه چای کاملاً اتوماتیک

Tesera

دستگاه چای کاملاً اتوماتیک Tesera کاملاً اتوماتیک فرایند تهیه چای را ساده کرده و مرحله جوی را برای تهیه چای تنظیم می کند. چای شل شده درون کوزه های مخصوصی پر می شود که در آن ، منحصر به فرد ، زمان دم کردن ، دمای آب و مقدار چای می تواند به صورت جداگانه تنظیم شود. دستگاه این تنظیمات را به رسمیت می شناسد و چای مناسب را به طور کامل در محفظه شیشه ای شفاف آماده می کند. پس از ریختن چای ، فرآیند تمیز کردن اتوماتیک صورت می گیرد. یک سینی یکپارچه را می توان برای سرو جدا کرد و همچنین از آن به عنوان یک اجاق گاز کوچک استفاده می شود. صرف نظر از اینکه یک فنجان یا گلدان باشد ، چای شما کامل است.

نام پروژه : Tesera, نام طراحان : Tobias Gehring, نام مشتری : Blick Kick Kreativ KG.

Tesera دستگاه چای کاملاً اتوماتیک

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.