مجله طراحی
مجله طراحی
نوسازی

Apartment in Athens

نوسازی این آپارتمان طبقه همکف که در پشت یک باغ سرسبز بالغ واقع شده است ، کاملاً به هم ریخته و به این محیط مدرن تبدیل شده است. با اندازه گیری 85 متر مربع ، این آپارتمان دارای عناصر معماری معاصر ، استفاده از مواد طبیعی (مانند تراورتن و چوب) ، یک رنگ خاکستری جسورانه در تضاد با رنگ سفید ، نرم شده توسط نور طبیعی و برجسته با نورپردازی LED پنهان و در معرض ، به علاوه برخی از موارد صنعتی الهام بخش عناصر طراحی. محور اصلی خانه از یک سقف آشپزخانه خمیده تشکیل شده است که از پشت کابینت دیوار شروع می شود و به عنوان قفسه کتاب پایان می یابد.

نام پروژه : Apartment in Athens, نام طراحان : Athanasia Leivaditou, نام مشتری : Studio NL.

Apartment in Athens نوسازی

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.