مجله طراحی
مجله طراحی
قاشق ، هدیه

Naming Spoon

قاشق ، هدیه 'قاشق نامگذاری' از نیاز به ارائه جایگزین مدرن و رایج برای حال حاضر سنتی مسیحی ، یک قاشق بود. من می خواستم یک قاشق ایجاد کنم که بتواند شخصی سازی شود و به عنوان یک قاشق نامگذاری نامگذاری شود. نامگذاری مراسم ، در اخیر اخیر محبوبیت بیشتری یافته است. من می خواستم یک شیء ایجاد کنم ، "قاشق نامگذاری" ، که در مراسم نامگذاری یا مسیحی کردن هر یک از "قاشق نامگذاری" داده می شود ، بی نظیر است و می تواند با گیرندگان Birth Stone و اولیه سازی شود و به عنوان وراثت خانواده ها ارائه شود. میراث.

نام پروژه : Naming Spoon, نام طراحان : Katherine Alexandra Brunacci, نام مشتری : Katherine Alexandra Brunacci.

Naming Spoon قاشق ، هدیه

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.