مجله طراحی
مجله طراحی
Typface

Red Script Pro typeface

Typface Red Script Pro یک قلم منحصر به فرد است که با الهام از فن آوری ها و اسباب بازی های جدیدی برای اشکال جایگزین ارتباطات ، با هماهنگی ما با فرم نامه های رایگان آن ارتباط برقرار می کند. با الهام از iPad و طراحی شده در Brushes ، به سبک نوشتن منحصر به فرد بیان شده است. این شامل انگلیسی ، یونانی و همچنین الفبای سیریلیک است و بیش از 70 زبان را پشتیبانی می کند.

نام پروژه : Red Script Pro typeface, نام طراحان : Red Design Consultants Rodanthi Senduka, نام مشتری : .

Red Script Pro typeface Typface

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.