مجله طراحی
مجله طراحی
نمایشگاه روشنایی و فروشگاه

Light Design Center Speyer, Germany

نمایشگاه روشنایی و فروشگاه نمایشگاه نمایشگاه مرکز نور جدید Speyer ، واقع در یک ساختمان کارخانه ، قرار بود به عنوان فضای نمایشگاه ، محل مشاوره و محل ملاقات طراحی شود. در اینجا ، یک فریم تولید کننده اثرات هم افزایی طراحی داخلی برای آخرین روندهای نوری ، فناوری ها و طراحی های نور ایجاد می شد. ساختار پیچیده آن ساخت ستون فقرات کل نمایشگاه نور بود ، اما درعین حال هرگز بر این نبود که بر اولویت اشیاء روشنایی که به نمایش گذاشته می شوند سایه افکنده است. برای این منظور ، طبیعت یک شکل متحد به عنوان الهام ایجاد کرده است: "تاب" ، یک پدیده طبیعی با نیروهای نامرئی ...

نام پروژه : Light Design Center Speyer, Germany, نام طراحان : Peter Stasek, نام مشتری : Light Center Speyer.

Light Design Center Speyer, Germany نمایشگاه روشنایی و فروشگاه

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.