مجله طراحی
مجله طراحی
تأسیسات آزمایش شراب

Grapevine House

تأسیسات آزمایش شراب خانه انگور به شکل انگور انتزاعی است که تقریباً درمورد تاکستان تقریباً رایگان است. عنصر اصلی پشتیبانی او که توسط یک ستون ساخت دیجیتال تولید می شود ، ادای احترام به ریشه انگور قدیمی است. جلوی شیشه های ممتد جلوی خانه انگور از همه جهات باز است و تجربه چشم انداز فوری از تاکستان را امکان پذیر می کند. افزایش طعم بصری تمام شراب تست باید از این طریق اهدا شود.

نام پروژه : Grapevine House, نام طراحان : Peter Stasek, نام مشتری : Winemaker Association.

Grapevine House تأسیسات آزمایش شراب

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.