مجله طراحی
مجله طراحی
میز

Baboor Dawar Line

میز در تلاش برای فراتر رفتن مرزهای عادی و تلاش همیشگی برای آمیختن میراث تاریخی مصر با وسایل طراحی مدرن ارائه شده در مواد و اتمام ، این قطعه متمایز "Baboor" از الهام گرفته از "اجاق گاز اولیه" است که تجهیزات اجباری برای بیش از یک قرن است و هنوز هم تاکنون در مناطق روستایی کاربرد فراوانی دارد. این یادآوری یکی از موارد متعدد است که زمانی کالایی معتبر بوده و با گذشت زمان ، انقراض به دوران باستان سایه افکنده است. هر مورد می تواند یک اثر استاد یک بار با دید هنری دیده شود.

نام پروژه : Baboor Dawar Line, نام طراحان : Dalia Sadany, نام مشتری : Dezines Dalia Sadany Creations.

 Baboor Dawar Line میز

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.