مجله طراحی
مجله طراحی
سیستم هشدار مفهوم

Saving Millions of Lives on the road!

سیستم هشدار مفهوم چرا چراغ راهنمایی چراغ ترمز نارنجی دارد اما چراغ ترمز اتومبیل ندارد؟ امروزه خودروها فقط با چراغهای ترمز قرمز در عقب عرضه می شوند. این سیستم هشدار "منسوخ" دارای اشکالاتی اساسی است به خصوص در سرعت های بالاتر. چراغ هشدار قرمز فقط پس از برخورد راننده به ترمزها نمایش داده می شود. PACA (هشدارهای پیش بینی شده برای برخورد تصادفی) چراغ نارنجی هشدار قبلی را نشان می دهد قبل از اینکه راننده در وسیله نقلیه سرب ترمز را اعمال کند. این اجازه می دهد تا راننده وسیله نقلیه دوم به موقع متوقف شود و از تصادف جلوگیری می کند. این تغییر پارادایم نقص تهدید کننده زندگی را در یک طرح موجود اصلاح می کند.

نام پروژه : Saving Millions of Lives on the road! , نام طراحان : Anjan Cariappa M M, نام مشتری : Muckati Sentient Design and Devices.

Saving Millions of Lives on the road!  سیستم هشدار مفهوم

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.