مجله طراحی
مجله طراحی
دروازه دیجیتال

National Bank of Greece's i-bank

دروازه دیجیتال Concept که در آن خانه ها قرار دارد و در مورد پیشنهادات بانکی آنلاین ، تلفن همراه و تلفن از طریق آن راهنمایی می کند. ضد وجود ندارد - در عوض مشتریان از رایانه های درون فروشگاهی برای تکمیل معاملات بانکی روزانه استفاده می کنند ، به عنوان مثال. تنظیم سفارشات و مشاهده اظهارات با پشتیبانی تیم 4 نفره فروشگاه. برنامه NBG در غرفه های اصلی "ایده های عالی" در iPads و iPhone موجود است ، می توان از غرفه های خصوصی برای بانکداری اینترنتی و تلفن استفاده کرد و صفحه نمایش لمسی درون منطقه تعاملی بازدید کنندگان را قادر می سازد تا دسترسی به خدمات بانکی و بازی بازی کنند.

نام پروژه : National Bank of Greece's i-bank , نام طراحان : Allen International, نام مشتری : allen international.

National Bank of Greece's i-bank  دروازه دیجیتال

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.