مجله طراحی
مجله طراحی
روشنایی

Claire de Lune Chandelier

روشنایی تزئینی ، نورپردازی ، بسته تخت فروخته شده ، بسته بندی شده در یک کیسه حامل قابل استفاده مجدد. من یک نسخه مقرون به صرفه از یک محصول بزرگ ، لوکس ، با فرهنگ ارائه می دهم که نمایانگر یک دوره گذشته است - باروک / روکوکو ، که در یک متریال مدرن انجام می شود. این موضوع بی انتهاست. در همین زمان ، کلر دو لون لوستر ، در غریب بودنش کمی طنز فراهم می کند. (دستورالعمل های مونتاژ روی کاغذ و همچنین CD-Beta ارائه می شود). ایده ساخت آن به صورت تختخواب این بود که سهم خود را در کاهش انتشار CO2 و همچنین درگیر کردن مشتری نهایی در یک روند آگاهانه از طرف خود در تأثیرگذاری بر محیط زیست خود داشته باشیم.

نام پروژه : Claire de Lune Chandelier, نام طراحان : Claire Requa, نام مشتری : Brand: Claire de Lune Chandelier.

Claire de Lune Chandelier روشنایی

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.