مجله طراحی
مجله طراحی
آژانس املاک و مستغلات

The Ribbon

آژانس املاک و مستغلات مانند "رقص روبان" ، با مقیاس فضایی باز ، فضای کلی سفید است ، از مفهوم ارسال مبلمان استفاده کنید ، یک رابطه رابط با فضا شکل دهید ، خاص ترین رابطه بین دیوار و کابینت ، ادغام است. میز با سقف و زمین ، شکستن بخش توسط هندسه نامنظم عمدا ، نه تنها مقدار زیادی از نقص پرتو را پوشش می دهد بلکه مفهوم واقعی مدرن را نشان می دهد ، یک ایده انتزاعی منحنی از روبان را از طریق بازتاب نور نشان می دهد.

نام پروژه : The Ribbon, نام طراحان : Kris Lin, نام مشتری : JIANG SU ZHI HAO Real Estate Development Company Limited.

The Ribbon آژانس املاک و مستغلات

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.