مجله طراحی
مجله طراحی
دفتر مرکزی

Weaving Space

دفتر مرکزی در این پروژه ، یک ساختمان کارخانه مورد استفاده به یک فضای چند منظوره تبدیل شده است که شامل یک نمایشگاه ، یک راه راه و یک دفتر طراحی است. با الهام از "پارچه بافی" ، از یک پروفیل اکسترود شده با آلومینیوم به عنوان مؤلفه اصلی دیوارها استفاده شده است. تراکم های مختلف اکستروژن ها عملکردهای مختلف فضاها را تعریف می کنند. دیوار نما مانند یک سیل بزرگ است که از آن می توان همه شخص غیرمجاز را ممنوع کرد. در داخل ساختمان ، از اکستروژن های چگالی کمتر استفاده می شود تا تمام فضاها نیمه شفاف شود ، به طوری که بتواند ارتباط بین فرانشیزها و طراحان را ترغیب کند.

نام پروژه : Weaving Space, نام طراحان : Lam Wai Ming, نام مشتری : PMTD Ltd..

Weaving Space دفتر مرکزی

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

افسانه طراحی روز

طراحان افسانه ای و آثار برنده جایزه آنها.

Design Legends طراحان بسیار مشهوری هستند که با طراحی های خوب جهان ما را به مکانی بهتر تبدیل می کنند. طراحان افسانه ای و طرح های خلاقانه محصولات خود ، آثار هنری اصلی ، معماری خلاق ، طرح های مد برجسته و استراتژی های طراحی را کشف کنید. از کارهای طراحی اصلی طراحان ، هنرمندان ، معماران ، مبتکران و برندهای مختلف در سراسر جهان لذت ببرید و اکتشاف کنید. از طرح های خلاقانه الهام بگیرید.