مجله طراحی
مجله طراحی
دفتر مرکزی

Weaving Space

دفتر مرکزی در این پروژه ، یک ساختمان کارخانه مورد استفاده به یک فضای چند منظوره تبدیل شده است که شامل یک نمایشگاه ، یک راه راه و یک دفتر طراحی است. با الهام از "پارچه بافی" ، از یک پروفیل اکسترود شده با آلومینیوم به عنوان مؤلفه اصلی دیوارها استفاده شده است. تراکم های مختلف اکستروژن ها عملکردهای مختلف فضاها را تعریف می کنند. دیوار نما مانند یک سیل بزرگ است که از آن می توان همه شخص غیرمجاز را ممنوع کرد. در داخل ساختمان ، از اکستروژن های چگالی کمتر استفاده می شود تا تمام فضاها نیمه شفاف شود ، به طوری که بتواند ارتباط بین فرانشیزها و طراحان را ترغیب کند.

نام پروژه : Weaving Space, نام طراحان : Lam Wai Ming, نام مشتری : PMTD Ltd..

Weaving Space دفتر مرکزی

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراح روز

بهترین طراحان جهان ، هنرمندان و معماران.

طراحی خوب مستحق شناخت عالی است. هر روز ، ما خوشحالیم که از طراحان شگفت انگیزی که طراحی های اصلی و خلاقانه ، معماری شگفت انگیز ، مد شیک و گرافیک خلاق را ایجاد می کنند ، بهره مند شویم. امروز یکی از بزرگترین طراحان جهان را به شما ارائه می دهیم. امروز سبد طراحی برنده جایزه را پرداخت کنید و الهام بخش طراحی روزانه خود باشید.