مجله طراحی
مجله طراحی
قوری

Unpredictable

قوری در آینده ، تجربه کاربر نقش مهمی در طراحی محصول خواهد داشت. از آنجا که هر مصرف کننده ویژگی منحصر به فرد خود را دارد ، برای طراحی محصولات انسانی تر باید از مصرف کننده نسبت به همه جوانب استفاده شود. مفهوم این طرح تشویق کاربران به طراحی قوطی شخصی خود با توجه به حس و تخیل خود است. با جداسازی مجدد و مجدد قرار دادن اجزای انعطاف پذیر مختلف ، کاربران می توانند ظاهر قوری و استفاده از روش ها را تغییر دهند ، که این امر سرگرمی زیادی را در زندگی روزمره به همراه می آورد.

نام پروژه : Unpredictable, نام طراحان : zhizhong, نام مشتری : .

Unpredictable قوری

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.