مجله طراحی
مجله طراحی
کافه و رستوران

Roble

کافه و رستوران ایده طراحی آن از استیک و دودی های آمریکا گرفته شده است و در نتیجه تیم تحقیقاتی مرحله اول ، تیم تحقیقاتی تصمیم گرفت از چوب و چرم با رنگ های تیره مانند سیاه و سبز به همراه طلا و گل رز استفاده کند. طلا با یک نور لوکس گرم و گرم گرفته شد. از ویژگی های این طرح 6 لوستر معلق بزرگ است که از 1200 فولاد آنودایز دست ساز تشکیل شده است. و همچنین پیشخوان 9 متری بار ، که پوشیده از چتری 275 سانتی متری است که از بطری های زیبا و متفاوت تشکیل شده است ، بدون هیچگونه حمایتی ، پیشخوان نوار را پوشانده است.

نام پروژه : Roble, نام طراحان : Peyman Kiani Falavarjani, نام مشتری : Roble .

Roble کافه و رستوران

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.