مجله طراحی
مجله طراحی
پشت بام بار رستوران

The Atticum

پشت بام بار رستوران جذابیت یک رستوران در یک محیط صنعتی باید در معماری و مبلمان منعکس شود. گچ آهکی سیاه و خاکستری که به طور ویژه برای این پروژه ساخته شده است، یکی از دلایل این امر است. ساختار منحصر به فرد و خشن آن از تمام اتاق ها عبور می کند. در اجرای دقیق از موادی مانند فولاد خام به عمد استفاده شده است که درزهای جوشکاری و آثار سنگ زنی آن باقی مانده است. این تصور با انتخاب پنجره های مونتین پشتیبانی می شود. این عناصر سرد با چوب گرم بلوط، پارکت شاه ماهی با دست و دیوار کاملاً کاشته شده در تضاد قرار می گیرند.

نام پروژه : The Atticum, نام طراحان : Florian Studer, نام مشتری : The Atticum.

The Atticum پشت بام بار رستوران

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.